HAZIRLIK MAÇLARI

14 Haziran 2017 Çarşamba

Usta Raketler Antalya'da Kapıştı

Usta Raketler Antalya'da Kapıştı
Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde Masa Tenisi İl Temsilciliği Faaliyet Programı gereğince 10 Haziran 2017 tarihinde Antalya Veteranlar İl Birinciliği, Antalya 10.000 Kişilik Kapalı Spor Salonu’nda yapıldı.Çok zevkli ve heyecanlı geçen maçlar da Isparta, İzmir, Rusya ve Manavgat’tan da sporcuların katılımı ile turnuvaya renk kattılar. Gerçekleşen şampiyona her sene olduğu gibi yine beğeni ve takdir topladı. Usta oyuncuların mücadele ettiği turnuvada önümüzdeki yıl daha geniş katılım bekleniyor. Turnuva 19 masada oynandı, çekişmeli ve heyecanlı geçen maçlar sonunda dereceye giren sporculara ödüllerinin verilmesiyle sona erdi. 


2004 yılından beri yenilgisiz şampiyonluk unvanını koruyan Kürşat Çavuşoğlu: “Yenilgisiz olarak şampiyon oldum, mutluyum. Masa tenisinde 14 yıl şampiyonluk unvanını taşımak hiç kolay değil. Bu şampiyona benim için 1 -8 Temmuz 2016 tarihleri arasında Fransa’nın Marsilya kentinde düzenlenecek 38. Dünya Tıp ve Sağlık Oyunları’na (Medigames) bir hazırlık niteliğindeydi. Hedefim Fransa’da yapılacak olan şampiyonada ülkeme dünya şampiyonluğu  kazandırmak ve şanlı bayrağımızı dalgalandırmaktır” dedi.

Dereceye giren sporcular şöyle;
            30-39 Tek Erkekler:
            1. Özgür Yakın
            2. Ramazan Gürel
            3. Tayfun Demir
           
            40-49 Tek Erkekler:
            1. Cengiz Sanlıer
            2. Maxim Nekrasov
            3. Önder Gökçe
            
            50-59 Tek Erkekler:
            1. Turgay Albayrak
            2. Mustafa Şahin
            3. Ömer İşgören
            
            60-64 Tek Erkekler:
            1. Kürşat Çavuşoğlu
            2. Murat Sivrikaş
            3. Musa Koç
            
            65-69 Tek Erkekler:
            1.Yalçın Can
            2.Lütfü Aydın

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.