HAZIRLIK MAÇLARI

21 Haziran 2017 Çarşamba

Üsküdar Anadolu 1908 iftar yemeğinde bir araya geldi.

Üsküdar Anadolu 1908 iftar yemeğinde bir araya geldi.
Türkiye'nin en köklü kulüplerinden biri olan Üsküdar Anadolu 1908'in Yönetim Kurulu, futbolcular ve aileleri Kuzguncuk Yeşil Mavi Cafe'de verilen geleneksel iftar yemeğinde bir araya geldi.

İstanbul 1.Amatör Ligi'nde mücadele eden yeşil-beyazlıların geleneksel iftar yemeğinde birlik ve beraberlik mesajları verildi.
Oruçların açılmasının ardından kısa bir konuşma gerçekleştiren Üsküdar Anadolu 1908 Başkanı Mustafa Dereci ''Üsküdar Anadolu 1908 olarak yeni bir dönemin kapılarını açıyoruz. Camiamızdaki bu birlik ve beraberlik havası devam ettikçe birlikte çok büyük başarılara ulaşacağımıza inanıyorum. Bu kulüp Üsküdar adını taşıyan tarihi bir çınardır. Artık Üsküdarlıların, mazisi 1908'e dayanan Türkiye'nin ve İstanbul'un en köklü kulübüne destek olma zamanı gelmiştir.  Üsküdar Anadolu 1908 sadece futbolda değil, basketbol, voleybol, masa tenisi gibi amatör branşlarla da Üsküdar gençliğine sahip çıkacak ve mümkün olduğunca çok gencimize spor yapma olanağı sağlayacaktır'' diye konuştu.

HABER: MURAT İLTER

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.