HAZIRLIK MAÇLARI

27 Haziran 2017 Salı

ÜNİVERSİTELER AVRUPA ŞAMPİYONASINDA İKİ MADALYA KAZANDIK

ÜNİVERSİTELER AVRUPA ŞAMPİYONASINDA İKİ MADALYA KAZANDIK
Çekya'nın Olomouc kentinde düzenlenen 8. Üniversiteler arası Masa Tenisi Avrupa Şampiyonası'nda Türkiye iki bronz madalya kazandı.

Erkeklerde 20, kadınlarda ise 12 takımın katıldığı Şampiyonada ülkemizi erkeklerde Marmara Üniversitesi ve İstanbul Aydın Üniversitesi temsil etti. 
Takım maçlarında Marmara Üniversitesi 9., İstanbul Aydın Üniversitesi ise 13.sırayı aldı.
Ferdi maçlarda ise ülkemizi Marmara Üniversitesi'nden Gençay Menge, Ali Afşin Gül, Selim Güler, Turgut Polat, İstanbul Aydın Üniversitesi'nden Mehmet Deniz, Batuhan Ulucak, Efecan Okumuş ve Yücel Hürtürk temsil etti.
Geçen yılın Üniversiteler Masa Tenisi Avrupa Şampiyonu Marmara Üniversitesi sporcusu Gençay Menge, ilk turda Wisniewski'yi 3-2, ikinci turda Bauenbach'ı 3-1, üçüncü turda Niedzwiedzki'yi 3-0, çeyrek finalde Piotr Cyrnek'i 3-2 yendikten sonra yarı finalde Polonyalı Robert Floras'a 3-1 yenilerek bronz madalyanın sahibi oldu.

Ayrıca Çift Erkeklerde Marmara Üniversitesi'nden Gençay Menge/Selim Güler çifti bronz madalya kazandılar. 

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.