HAZIRLIK MAÇLARI

20 Haziran 2017 Salı

Uğur Ahlat Yuvada Kaldı.

Uğur Ahlat Yuvada Kaldı.
Geçtiğimiz sezon Kağıthanespor'a transfer olan Uğur Ahlat burada sporcu özelliklerinin dışında kişiliği ile de yöneticilerin takdirini kazandı. Yöneticilerin tam bir takım adamı, arkadaş ve ağabey dediği Uğur Ahlat yuvada kaldı.

Uğur Ahlat kimdir ?
Futbola 2002 yılında Okspor'da başladı. Buradan Bigaspor’a transfer oldu. 2010 yılında Adaspor, 2013 yılında Sanayi Mahallesi takımlarında forma giydi. Tekrar 1 yıllık Okspor serüveninden sonra Çeliktepespor’a transfer oldu. Kağıthane öncesinde son forma giydiği Çeliktepe'den 1. amatör lig temsilcisi Kağıthane Spor'a geçti. Burada neredeyse tüm maçlarda görev aldı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.