HAZIRLIK MAÇLARI

27 Haziran 2017 Salı

Tuzla Şifa, Akın Kırçiçek'e Emanet.

Tuzla Şifa, Akın Kırçiçek'e Emanet.
Yeni sezonda 1. Amatör ligde mücadele edecek olan Tuzla Şifa Spor Teknik Direktörlük görevine Tecrübeli bir ismi getirdi. Tuzla Spor'un profesyonel lige çıkmasında önemli rol oynayan isimlerden biri olan Akın Kırçiçek'i yeni sezonda Tuzla Şifa Spor'un başında olacak.

Hedeflerinin tekrar Süper amatör lige çıkmak olduğunu belirten Tuzla Şifa Spor Başkanı Mehmet Uşen konuya ilişkin yaptığı açıklama da " Yeni sezon öncesi Tuzlaspordan Akın KIRÇİÇEK ile anlaşma sağladık. Teknik direktörümüz Akın KIRÇİÇEK , 1974 yılında Sivas ilinde dünyaya geldi. Kendisi de bir dönem futbol oynamış olan hocamız son 14 yıldır çeşitli kategorilerinde görev aldığı Tuzlaspor kulübünün profesyonelliginde önemli sorumluluklar alıp Tuzlasporun marka değerini yükselten emektarlarındandır.
Yeni teknik direktörümüzün Tuzla Şifaspor'umuza ivme kazandıracağına inancımız tamdır.
ALLAH utandırmasın bu imzanın her iki tarafa da hayırlı olmasını dilerim. Tüm Tuzla şifa spor kulübümüzün camiasına hayırlı olsun." dedi.


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.