HAZIRLIK MAÇLARI

30 Haziran 2017 Cuma

Turan Güneş "HEDEFİMİZ SÜPER AMATÖR LİG’DE KALICI OLABİLMEK”

Turan Güneş "HEDEFİMİZ SÜPER AMATÖR LİG’DE KALICI OLABİLMEK”
Süper amatör lige yükselme müsabakaları sonucunda ikinci olarak 2017-2018 sezonunda İstanbul Süper Amatör Liginde mücadele etme hakkını kazanan Gültepe Özgençlik spor Futbol Şube Sorumlusu Turan Güneş Amatör Lig'de kalıcı olmak istediklerini açıkladı.

Tecrübeli futbolcu başarılı bir sezon geçirdiklerini belirterek, genç bir ekip, genç bir kadro ile bu başarıyı yakaladık. Bunun yanında kırılgan bir ekiptik. Bunların üstesinden geldik. Mücadele ettiğimiz takımlar arasında iyi takımlarda vardı. Futbol Şube Sorumlusu Turan Güneş, Özgençlik spor sadece yol parasına gelen ve hiçbir maddi beklentisi olmayan Özgençlik spor futbolcularla elde ettikleri başarının, bu işlerin parayla da olmayacağını gösterdiğini dile getiren Güneş, "Kişilere duyulan güven, arkadaşlık, inanç ve öz güveninde başarıda büyük pay sahibi olduğu yeniden görüldü. Süper Amatör Lig’de aynı özellikleri yeni sezona da taşıyarak yapılan işin müsabaka olduğunu unutmadan, yenme yenilme gibi sonuçların futbolun meyvesi olduğu bilinciyle yolumuza devam edeceğiz ”Yeni sezonda süper amatör ligde mücadele edeceğiz. Amacımız önce centilmenlik içerisinde mücadele etmek olacak. Bir o kadar da yarışmacı bir grupla mücadele etmek tabi ki bu benim doğrultum. Genç ekip her zaman iyidir. İleriye dönük olarak çok faydalı olur. Gençlere önem vermeden, alt yapıya önem vermeden kalıcı başarılar elde etmek imkânsız.
Gültepe Özgençlik spor’’ Futbol Şube Sorumlusu Turan Güneş, Yeni sezonda şampiyon olan mevcut kadroyu koruyarak, üzerine birkaç tecrübeli oyuncu takviyesi yapacaklarını da açıklayan Futbol Şube Sorumlusu Turan Güneş , “Yeni sezonda yapacağımız transferlerle de var. Bize destek verecek olan Süper Amatör Ligin üst liglerindeki takımlar da var. Bunları da bünyemize uygun olanları tercih ederek, Süper Amatör Lig’de yeni sezonu yaşayacağız. Süper Amatör Lig’in üst düzey takımlarıyla yapacağımız çalışamaya pilot takım çalışması da denilebilir. Ancak önemli olan kulübümüzün prensipleri olacaktır. Hedefimiz Süper Lig’de kalıcı olabilmek. Küçükçekmece ilçesinin Süper amatör ligde temsil eden dört takımdan biri olarak hedefimiz üst sıralarda yer almak ve önümüzdeki yıllarda da daha üst ligleri düşünmek olacaktır” dedi.


Turan Güneş, Biz futbolcular olarak tabiki şampiyonluk için oynamak çok daha iyi imkânlarla mücadele etmek isteriz ancak yönetim ne düşünür, yönetimin imkânları nedir buna bakmak lazım. Her takımın bir hedefi vardır doğru olanda budur ancak bu hedefler için kulübün imkânları var mı? Yok mu? Bu önemli bence. Tesis olmadan, alt yapı olmadan hedef koymak zor tabi ekonomik yönden güçlü bir yönetim şart” dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.