HAZIRLIK MAÇLARI

25 Haziran 2017 Pazar

Tecrübeli eldiven Gazi Mahallesi'nde

Tecrübeli eldiven Gazi Mahallesi'nde
İstanbul Süper Amatör Ligtakımlarından Gazi Mahallesi Spor Kulübü, geçtiğimiz sezon Süper Amatör lig takımlarından İstanbul Bafra Spor'un tecrübeli kalecisi Selçuk Özkurt'u renklerine bağladı.

Futbola 1999 yılında Bayrampaşa Altıntepsi Spor Kulübü'nde başlayan ve Arda Turan'la birlikte aynı dönemde takımın formasını giyen oyuncu, 2005 yılında İstinye Spor'a transfer oldu. Daha sonra sırasıyla Haliç, Kartaltepe, İncirli, Halide Edip Adıvar, Tunaspor, Zeytinburnu 1957, Esentepe Adıyamanspor ve son olarak geçen sezon İstanbul Bafra Spor'un formasını giydi. 


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.