HAZIRLIK MAÇLARI

6 Haziran 2017 Salı

Tahsin Pullukçu Son Yolculuğuna Uğurlandı.

Tahsin Pullukçu Son Yolculuğuna Uğurlandı.
TSYD organizasyon ve akreditasyon sorumlusu Birgül Pullukçu’nun babası Tahsin Pullukçu(84) son yolculuğuna uğurlandı.

Türkiye spor yazarları derneği organizasyon ve Akreditasyon sorumlusu Birgül Pullukçu’nun vefat eden babası Tahsin Pullukçu son yolculuğuna uğurlandı .Merhum Tahsin Pullukçu’nun cenazesi Eyüp camiinde kılınan ikindi namazı sonrası Eyüp mezarlığında toprağa verildi.


Babası vefat eden Birgül Pullukçu’yu bu acı gününde mesai arkadaşları  iş, sanat, siyaset ve spor camiası yalnız bırakmadılar.Ebediyete intikal eden merhum Tahsin Pullukçu’ya Allahtan rahmet, Birgül Pullukçu ve ailesine sabır diliyoruz.
Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.