HAZIRLIK MAÇLARI

14 Haziran 2017 Çarşamba

SÜPER SOLAK KANARYA SPOR İLE ANLAŞTI.

SÜPER SOLAK KANARYA SPOR İLE ANLAŞTI.
İstanbul Süper Amatör liginin yeni takımlarından olan Küçükçekmece Kanaryaspor, dış transferde yeni sezon için ilk olarak geçen yıl İFAspor ve Sarıyer Kısırkayaspor'da forma giyen sol kanat oyuncusu Harun Dörtkulak ile önümüzdeki sezon için anlaşmaya vardı.

Kanaryaspor As Başkanı Hüseyin Akan, hücum hattının her yerinde oynayabilen ve sol ayağını çok etkili kullanmasının yanında dar alandaki başarısıyla bilinen Süper Solak Harun Dörtkulak ile önümüzdeki sezon için sözleşme imzaladıklarını açıkladı.


Harun Dörtkulak Kimdir? 1990 Doğumlu olan başarılı solak CFS Bağcılaraspor, İstanbul Bulancakspor, Bahçelievler Gümüşhanespor ve geçtğimiz yıl İFAspor ve Kısırkayaspor takımında başarılı bir sezon geçirerek Kanaryaspor kulübü için 2017-2018Futbol sezonunda ter dökecek.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.