HAZIRLIK MAÇLARI

13 Haziran 2017 Salı

Sultanmuratlılar Geleneksel İftarda Buluştu.

Sultanmuratlılar Geleneksel İftarda Buluştu.
Sultanmuratspor Kulübü Başkanı Hasan Gümüşdağ'ın her yıl Ramazan ayında geleneksel olarak verdiği iftar sofrasında buluştu.

Küçükçekmece Sultanmurat mahallesinde bulunan Kulüp binasında düzenlenen iftar yemeğine spor kulüp başkanları ve yöneticilerinin yanı sıra Küçükçekmece Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetler Müdürü Oktay Kurt, Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Dernek Başkanı ve Meclis üyesi görevi yapan Seymen Gençtürk, Başkan Vekili Seyit Bel ve Genel Sekreter Recep Kelment, Sultanmurat Mahalle Muhtarı Faruk Demir kulüp üyeleri ve siyah beyaz renklere gönül veren taraftarlara katıldı.

Düzenlenen iftar programında okunan duaların ardından konuşma yapan Sultanmuratspor Kulübü Başkan Hasan Gümüşdağ ” İftar soframızda sizleri aramızda görmekten onur ve gurur duyuyoruz. Sultanmuratta sporu ön plana çıkartarak daha sağlıklı gençler yetiştirmek için çaba sarfeden spor kulüplerimizin başkanlarına ve yöneticilerine hoş geldiniz diyorum, Birlik ve beraberlik içerisinde hem kaynaşmamıza vesile olması anlamında hem de birlik ve beraberliğimizin sergilenmesi anlamında önemli iftarlardan birisidir. Allah oruçlarımızı kabul etsin” şeklinde konuştu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.