HAZIRLIK MAÇLARI

20 Haziran 2017 Salı

Sultanmurat Gençliği iftar geleneğini sürdürüyorlar.

Sultanmurat Gençliği iftar geleneğini sürdürüyorlar.
KÜÇÜKÇEKMECE /Sultanmurat Mahalle Gençliği aynı mahallede oturan vatandaşlar, geleneksel hale getirdikleri iftar sofrasında buluştu.

Küçükçekmece ilçesinin seçkin mahallerinden olan Sultan murat Mahalle gençleri kendi aralarında dayanışma yaparak Mahalle'de oturan 30 genç, hazırladıkları iftar yemeklerini, Sultanmurat spor kulüp lokalinde kurulan masalarda mahalleliye ikram etti.

Sultan murat Mahalle Gençleri yaptığı açıklamada, her yıl ramazan ayında geleneksel olarak mahalle dayanışmasını gerçekleştirdiklerini söyledi.  Aynı Mahalle’de oturan gençlerin, insanların aralarında topladığı paralarla malzeme alınıp çeşitli yemekler hazırladığını belirten Yanık, "Ev hanımlarımız yemekleri hazırlıyor ve Mahalle’de dayanışma olarak sunuyoruz. Mahallemizde 13.572 kişi yaşıyor ama yaklaşık 250 kişilik iftar hazırlandığını yılda bir günde olsa mahalledeki gençlerle bir araya gelerek soframızı paylaşıyoruz.Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.