HAZIRLIK MAÇLARI

25 Haziran 2017 Pazar

Sultangazispor’un Kalecileri Mert Zere’ye Emanet !

Sultangazispor’un Kalecileri Mert Zere’ye Emanet !
Geçtiğimiz sezon Sultangazispor Kaleci Antrenörlüğü görevini üstlenen ve başarılı bir şekilde üstesinden gelen Mert Zere, bu sezonda Sultangazispor’un kalecilerini çalıştıracak.
Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Sultangazispor transfer çalışmalarını büyük bir titizlik ile sürdürürken, kaleci antrenörlüğü görevini yeniden Mert Zere’ye verdi.
Geçtiğimiz sezon bu görevi layıkıyla yerine getiren deneyimli antrenör geçen sezon olduğu gibi aynı ciddiyet ile çalışacaklarını belirtti.
Kaynak : Sultangaziajans

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.