HAZIRLIK MAÇLARI

25 Haziran 2017 Pazar

Sultangazispor'da Onur Mengi ile Anlaşmaya Varıldı !

Sultangazispor'da Onur Mengi ile Anlaşmaya Varıldı !
Sultangazispor iç transferde takımın en etkili isimlerinden Onur Mengi ile gelecek sezon içinde anlaşma sağladı.
Oynadığı futbol ile şüphesiz herkesin beğenisini kazanan ve Sultangazispor’un en etkili isimlerinden olan Onur Mengi, gelecek sezonda Sultangazispor’un formasını giyecek.
Sultangazili futbol severlerin en beğendiği isimlerinden biri olan Onur Mengi gerek saha içi ve gerek saha dışında herkesin saygınlığını kazanmış, Sultangazi taraftarının vazgeçilmezleri arasında yer alan futbolculardan.
Göstereceği performans ile bu sezonun yine vazgeçilmezleri arasına girmesi beklenen Onur Mengi, bu takım şampiyon olmadan ayrılmayacağım dedi. Gerçekleşen bu transfer Sultangazispor taraftarını oldukça mutlu etti.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.