HAZIRLIK MAÇLARI

20 Haziran 2017 Salı

Sultangazispor Ana Sponsorunu Belirliyor!

Sultangazispor Ana Sponsorunu Belirliyor!
Bölgesel Amatör Lig’de mücadele edecek olan Sultangazispor, ana sponsorluk tekliflerini değerlendirmeye aldı.

Bölgesel Amatör Lig’de uzun yıllardır mücadele eden ve bu sene kesin şampiyonluk sözü ile yola çıkan Sultangazispor Yönetimi transfer çalışmalarını sürdürürken, bir yandan da sponsorluk tekliflerini değerlendirmeye aldı.

Ana Sponsorluk için görüşmelerin devam ettiğini söyleyen Sultangazispor Kulübü Başkanı Nevzat Yılmaz, “2017-2018 sezonunda iç saha ve dış sahada oynayacağımız maçlarımızda forma ve reklam için birçok firma ile görüşmelerimiz devam ediyor.

Sultangazispor’un menfaatleri doğrultusunda Ana Sponsorluk için gelen teklifleri değerlendiriyoruz. Bir yandan transfer çalışmalarımız sürerken, bir yandan da sponsorluk çalışmalarımızı itina ile sürdürüyoruz.

Ayrıca geçtiğimiz sezon takımımızın ana sponsorluğunu üstlenen ve takımımıza katkı sağlayan Güven İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Güven’e sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.