HAZIRLIK MAÇLARI

6 Haziran 2017 Salı

SÜLEYMAN İLHAN TURNUVASI BAŞLADI

SÜLEYMAN İLHAN TURNUVASI BAŞLADI
Çubuklu Spor Kulübünün efsane yöneticilerinden Merhum Süleyman İlhan adına düzenlenen minikler futbol turnuvası Çubukluspor Tesislerinde başladı.
Turnuvaya ait en ilginç görüntü ise Rüzgarlıbahçespor Kız Futbol Takımı oyuncularının da kendi takımında erkeklerle yan yana futbol oynamaları oldu. Ramazan Ayında düzenlenen turnuva maçları akşam üzeri başlarken, aileler de çocuklarını maçlarında yalnız bırakmadılar.

U10 Yaş Grubuna hitap eden Turnuvaya ev sahipliği yapan Çubukluspor dışında, Ümraniyespor, Kavacıkspor, Rüzgarlıbahçespor, TED İstanbul Koleji SK, Denizcilik İşletmeleri, Paşabahçespor ve Karabekirspor takımları iştirak ettiler.
Haber / Foto : Talip Ercan

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.