HAZIRLIK MAÇLARI

25 Haziran 2017 Pazar

Süleyman Alper Karakaya, 1453 Fatih spor ile anlaştı.

Süleyman Alper Karakaya, 1453 Fatih spor ile anlaştı.
Bu sezon 1. Amatör Lig'de mücadele edecek olan 1453 Fatih Gençlik Spor, iddialı bir kadro kurmak için transfer çalışmalarına başladı.

Fatih Temsilcisi İstanbul Ünye'den orta saha oyuncusu Süleyman Alper Karakaya'yı renklerine bağladı.
Orta sahada görev yapan Süleyman Alper Karakaya güçlü fiziği ve tekniği ile hücum yönü oldukça etkili bir isim. Çelikspor'da futbol hayatına başlayan oyuncu sonrasında Kasımapaşa A.Ş. 'ye transfer olarak 2 sezon bu ekipte yer aldı.2009-2010 sezonunda Hürriyetgücü ile İstanbul Şampiyonluğu bulunan oyuncu, sonrasında Çekmeköy'e transfer oldu. Avcılar Belediyespor, Çerkezköyspor, Yeşilköyspor formaları giyen hücum oyuncusu 2013-2014 sezonunda Klasman Grubu'nda mücadele eden Nişantaşı'na geçiş yaptı. Geçen sezon Yeşilköyspor'da başarılı bir perfonmans sergileyen oyuncunun kariyerinde U/21 ve Deplasmanlı Süper Gençler Ligi dışında Bölgesel Amatör Lig'de 42 maçı bulunuyor.

Haber : Yaşar AĞZIKURU

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.