HAZIRLIK MAÇLARI

7 Haziran 2017 Çarşamba

Şükrü Suaklıer Transferin Gözdesi

Şükrü Suaklıer Transferin Gözdesi
Gaziantep  İslahiyespor'un önlibero mevkiinde oynayan Şükrü Suaklıer bu sezon gösterdiği performansı ile adından sıkca söz ettiriyor.
Futbola Adana Teksporda başlayan ve Yüzüncüyılspor, Adana Demirspor, Adana Büyükşehir Belediye Spor, Adana Gençlerbirliğispor, Erdemli Belediye Spor, İscehisarspor, Beyoğluspor, Gazipaşa Belediye Spor, Elbistan Belediye Spor, Yüksekova Belediye Spor, Adana hadırlıgücüspor, Kürkçüler Amatörspor, Yüregir Belediye Spor gibi takımlarda top koşturan ŞÜKRÜ SUAKLIER bu sezon Gaziantep İSLAHİYESPOR'UN formasını giyerek süper amatör lig de 3. lükle noktaladı. Güney ekiplerinden şampiyonluk adayı İslahiyesporun önlibero mevkiini başarıyla temsil eden Şükrü çıktığı maçlarda gösterdiği performansı ile transfer sezonuna adından çok söz ettireceğe benziyor. 25 yaşında 1.75 boyundaki Şükrü Başakşehirli Emre Bölözoğlunun futbol bilgisini kendisine örnek aldığını ve gelen transfer tekliflerini değerlendirmekte olduğunu belirtiyor.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.