HAZIRLIK MAÇLARI

6 Haziran 2017 Salı

Sıtkı Torlak Yeni Sezonda Kağıthane Spor'da Görev Almayacağını Açıkladı.

Sıtkı Torlak Yeni Sezonda Kağıthane Spor'da Görev Almayacağını Açıkladı.
Geçtiğimiz sezon 1. Amatör ligde mücadele eden ve grubunda şampiyon olarak Süper Amatör Lige çıkma başarısını gösteren Kağıthane Spor'da basından sorumlu yönetim kurulu üyesi olarak görev yapan Sıtkı Torlak, yeni sezonda Kağıthane Spor'da görev almayacağını açıkladı.Torlak sayfamıza yaptığı açıklamada "Yakın zamanda çalışmalara başladığım Kağıthanespor Kulübü'nden resmen ayrıldım. Kağıthanespor'da çalıştığım sürede bana çok  destek veren Başkanım Halil İbrahim Kasapoğlu'na, Yaşar Akel başkanıma, tesis sorumlumuz Sayın Vedat Erenç'e  teşekkür ediyorum.
Beni seven sayan Kağıthane taraftar grubu Tayfa'ya, bana kucak açan Kağıthane halkına, esnafına teşekkür ediyor süper amatörde başarılar diliyorum.
Yeni sezonda yenibir takımla yola devam edeceğim, bundan sonra tüm çabam yeni takımım için olacak. 
Ayrıca İASKF'ye yeniden seçilen Ali Düşmez başkanımıza başarılar diliyorum." dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.