HAZIRLIK MAÇLARI

5 Haziran 2017 Pazartesi

Spor kompleksinde yangın çıktı

Spor kompleksinde yangın çıktı
Sakarya'nın Adapazarı ilçesi Karaman Mahallesinde bulunan Spor Kompleksinde çıkan yangın itfaiye ekiplerince söndürüldü.


Yangın, Adapazarı ilçesi Karaman Mahallesinde bulunan Spor Kompleksinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, kompleksin tribün kısmında bulunan koltuklar bir anda yanmaya başladı. Yangının haber verilmesi üzerine olay yerine gelen Sakarya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekiplerince yangın kısa sürede kontrol altına alınarak söndürüldü. Sonrasında ise yanarak kullanılamaz hale gelen koltuk ve malzemeler ise Adapazarı Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerince iş makinası yardımıyla temizlendi.
Polis konuyla ilgili inceleme başlatırken, yangının çıkış nedeninin trafo olduğu öğrenildi.
Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.