HAZIRLIK MAÇLARI

20 Haziran 2017 Salı

Soner Akgün, Sultangazispor’da !

Soner Akgün, Sultangazispor’da !
Dış transfer çalışmalarına ara vermeden devam eden temsilcimiz Sultangazispor, kaleci Soner Akgün ile her konuda anlaşmaya vardı.

Sultangazispor, dış transfer çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Birçok oyuncu ile anlaşmaya varan temsilcimiz son olarak kadrosuna deneyimli eldiven Soner Akgün’ü kattı.
Sultangazispor Kulübü Başkan Vekili Alirıza Topçu ve Sultangazispor Yönetim Kurulu Üyesi Nedim Yıldırım’ın katıldığı imza töreninde heyecanlı olduğunu ifade eden genç file bekçisi, “Sultangazispor gibi büyük bir camiaya geldiğim için çok mutlu ve umutluyum. İnşallah sezon sonunda hep beraber 3. Lige çıkmış olacağız” dedi.
Başarılı eldivenin kariyerinde Akçaabat Sebatspor, 1461 Trabzon gibi büyük takımlar yer alıyor.

Haber / Foto : Zekeriya Yılmaz

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.