HAZIRLIK MAÇLARI

16 Haziran 2017 Cuma

SÖĞÜTLÜÇEŞME HASAN TUNA'YA EMANET

SÖĞÜTLÜÇEŞME HASAN TUNA'YA EMANET
İstanbul 1.Amatör Lig takımlarından olan Söğütlüçeşmespor Ercan Yardak’tan boşalan hocalığa daha önce kulüpte futbol oynamış, yöneticilik yapmış olan Hasan Tuna'yı hoca olarak takımın başına getirdi.

Söğütlüçeşmespor Kulüp Başkanı Mevlüt Özdek bildiğiniz gibi geçen sezon takımızı çalıştıran ve 1.Amatör lige çıkma başarısında pay sahibi olan Ercan Yardak hoca ile karşılıklı görüşerek önümüzdeki sezon devam etmemeciğimizi söyleyerek yapış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ederek yolarımızı ayırmış bulunmaktayız. Kulübümüzde daha önce forma giymiş ve Genel kaptanlık yapan Hasan Tuna kardeşimizi yönetim kurulu kararı ile futbol takımızın başına getirdik. Genel kaptanlık Kayhan Eren kardeşimizi sürdürecektir.

Başkanı Mevlüt Özdek, Yıllardır futbol camiasının içinde olan bir arkadaşımız, futbolcularla diyalogu iyi, futbolu da iyi biliyor diğer hocalarla bir türlü uyuşamıyoruz nedense uzun soluklu çalışmak istiyoruz hocalarımızla bunu da bir türlü başaramadık. Belki bizde belki de hoca arkadaşlarımızda sıkıntı var. Hedefleri olan bir camiayız onun için bu işi iyi bilen bir arkadaşımız Hasan Tuna hocamızı yönetim olarak böyle bir karar aldık kulübümüze hayırlı olmasını diliyor Hasan hocamıza da yeni görevinde başarılar dilerim dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.