HAZIRLIK MAÇLARI

19 Haziran 2017 Pazartesi

SOĞUKSUSPOR’DA KAPTAN ADEM YUVAYA DÖNDÜ

SOĞUKSUSPOR’DA KAPTAN ADEM YUVAYA DÖNDÜ
Ve Soğuksuspor Kaptanına yeniden kavuştu. 
Beykoz İlçesinin İstanbul Süper Amatör Ligdeki temsilcilerinden olan Yeşil-Beyazlı ekipte geçmiş yıllarda çok başarılı günler geçiren yetenekli oyuncu 2017-18 sezonu için kendisini yuvaya döndüren imzayı attı.

Paşabahçe Spor Kulübü altyapısında futbola başlayan Adem Şengüler birçok üst düzey takımda forma giymiş ve İstanbul Amatör Liglerinin her transfer döneminde listelerinin ilk sırasında yer alan isimlerden birisi olmuştu. Adem Şengüler transferine ilişkin yaptığı açıklamada Soğuksuspor’a geri döndüğü için mutlu olduğunu ifade ederken ,
” Burası bir anlamda hani ifade edildiği gibi Yuvam, bu camia benim için çok büyük anlamlar ifade ediyor, Bu güne değin birçok üst düzey takımda forma giydim ancak Soğuksuspor’da oynarken hissettiğim duygu, ve heyecan her zaman çok farklı oldu. İnşallah bu sezon arkadaşlarımı ile birlikte takımımızı çok iyi yerlere getireceğiz. Takım olarak da Süper Amatör Lige adaptasyon süreci artık tamamlanmış durumda. Camiamız bizden bir şampiyonluk beklemekte ” diye konuştu.

Daha önce Küçükköyspor, Soğuksu, Çubuklu, Beykoz 1908 AŞ. Ortaçeşme, Çubuklu, Çamlıca, Şilespor, Soğuksu, 19 Mayıs Gençlikspor , Soğuksuspori, Ünye 1957 takımlarında forma giyen yetenekli isim geçen sezonu Kuştepespor’da tamamlamıştı.

Haber / Foto : Talip Ercan

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.