HAZIRLIK MAÇLARI

20 Haziran 2017 Salı

SOĞUKSUSPOR’DA KADİR ÜLKER YUVAYA GERİ DÖNDÜ

SOĞUKSUSPOR’DA KADİR ÜLKER YUVAYA GERİ DÖNDÜ
Yeni sezonda üst üste yaptığı transferlerle adından sıkça söz ettiren İstanbul Süper Amatör lig takımlarından Soğuksuspor’da günün dikkat çekici transferlerinden birisi de mahalleden yetişen yetenekli isimlerden Kadir Ülker oldu.
Orta sahada bir dinamo vazifesi gören yetenekli oyuncu 2 sezon önce ara transfer döneminde ayrıldığı Soğuksuspor'a geri döndü. 
1991 doğumlu Kadir Ülker futbola 2001 yılında Soğuksuspor'da başladı. 2005 yılına kadar farklı altyapı kategorilerinde oynadıktan sonra 2005 yılında Fenerbahçe AŞ'nin alt yapısına transfer oldu. Sonra sırasıyla 2007 yılında Pendikspor, Anadolu Hisarı İdman Yurdu, Beykoz 1908 AŞ,Soğuksuspor ve Beykoz Çavuşbaşısporköyü formalarını giydi. 

Haber / Foto : Talip Ercan

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.