HAZIRLIK MAÇLARI

14 Haziran 2017 Çarşamba

SOĞUKSUSPOR SALİH ŞENER İLE YENİDEN ANLAŞTI

SOĞUKSUSPOR SALİH ŞENER İLE YENİDEN ANLAŞTI
Beykoz İlçesinin deneyimli ve başarılı Antrenörlerinden olan Salih Şener 2017-18 Sezonu için Soğuksuspor ile anlaşma sağladı.
Soğuksuspor Yönetimi ile masaya oturan Şener, bu sezon hedefini yeniden revize eden Yeşil-Beyazlı ekip ile yola devam edeceğini beyan etti.

İstanbul Süper Amatör Ligde mücadele eden Beykoz ekibinde yeni sezon öncesinde transfer görüşmeleri ise gizliden gizliye devam ederken, yöneticiler güçlü bir yönetime sahip olduklarını ve transfer çalışmaların da ise gerek ilçe içi gerekse dışından birçok futbolcuyu yakından takip ettiklerini kaydetti.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.