HAZIRLIK MAÇLARI

20 Haziran 2017 Salı

Soğuksu kalesi güvenli ellerde.

Soğuksu kalesi güvenli ellerde.
İstanbul Süper Amatör Lig takımlarından Soğuksuspor, kaleyi güvence altına alarak İsa Ayva'yı transfer etti.

Geçtiğimiz sezon Dudulluspor'da lige başlayan yetenekli kaleci ara transfer döneminde klasman ligi takımlarından Çıksalın Spor'a transfer olmuştu. Çıksalınspor yeni sezonda Bölgesel Amatör Ligde mücadele edecek.
10 yaşında Yaman Spor'da futbola başlayan İsa Ayva 2014 yılında Bağlarbaşı Spor'a transfer olana kadar aralıksız Yaman Spor formasını taşıdı. Daha sonra Karabekirspor, Ataşehir Çamolukspor, Dudullu ve Çıksalın formalarınıda giyen İsa Ayva yeni sezonda Soğuksu Spor'un formasını terletecek.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.