HAZIRLIK MAÇLARI

4 Haziran 2017 Pazar

Şirintepespor İftarı Spor Camiasını Bir Araya Getirdi.

Şirintepespor İftarı Spor Camiasını Bir Araya Getirdi.
Şirintepespor Ramazan ayında her yıl geleneksel olarak düzenlediği iftar yemeğini bu yılda kulüp binası önünde gerçekleştirdi. 

Her yıl geleneksel olarak düzenlediği iftar yemeği ile Şirintepe camiası ve yöneticileri bir araya getiren Şirintepespor yönetimi bu senede aynı yerinde geçekleştirdiği iftar programında spor camiasını bir araya getirdi.
İftar programına İstanbul İl temsilcisi Ali Tanrıyaşükür, İASKF Genel Başkan Vekili Fikret Sivri, İASKF Genel Sekreteri Asım Özdemir. İASKF Genel Başkan Yardımcısı ve Kağıthane Kulüpler Birliği Başkanı Hasan Cevahir, İASKF As Başkanı ve Çeliktepe Spor Kulübü Başkanı Hasan Cevahiroğlu, Kulüp Başkanları, Siyasi Parti Yöneticileri ve yaklaşık 300 civarında konuk katıldı. 

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.