HAZIRLIK MAÇLARI

27 Haziran 2017 Salı

Şirintepe Genç Çalıştırıcı Mert Tay ile Anlaştı.

Şirintepe Genç Çalıştırıcı Mert Tay ile Anlaştı.
Kağıthane ilçesinin son  yıllarda yükselen yıldızı olan Şirintepe Spor Kulübü alt yapılarda da başarılı çalışmalara imza atmaya başladı.  

2 sezonda yakalanan başarıda yönetimin titiz çalışmaları ve teknik ekibin seçiminde gösterilen hassasiyetin olduğunu belirten Başkan Ferhat Hasan Karagöz "Bizim diğer bazı kulüpler gibi gelirimiz veya her yıl düzenli aidat ödeyebilen üyelerimiz yok. İhtiyaçlarımızı ve harcamalarımızı tamamen yöneticilerimizin fedakarlıkları ile karşılıyoruz. Esnafımızdan gelen destekleri de görmezden gelemeyiz tabii. Bizim tek dayanağımız bünyemizde eğittiğimiz ve yetiştirdiğimiz çocuklarımız. bu sezon A takımda bir çok genç oyuncuyu oynattık ve başarıyı yakaladık. Şimdi bizim değerlerimizi ifade edebilecek, onları çocuklarımıza aktarabilecek yeni bir eğitmenimiz daha oldu. Bölgemizin çocuklarının yakından tanıdığı ve sevdiği Mert kardeşimizi Şirintepe Spor'un teknik ekibine katmış bulunuyoruz. Camiamız ve hocamız için hayırlı olmasını diliyorum." dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.