HAZIRLIK MAÇLARI

24 Haziran 2017 Cumartesi

Seyrantepe Yeşilce Spor İftarda Buluştu.

Seyrantepe Yeşilce Spor İftarda Buluştu.
Seyrantepe Yeşilcespor her yıl geleneksel olarak düzenlediği iftar programını bu yılda her zamanki yerinde, Seyrantepe Kebabızade'de yaptı.

Yönetici, teknik ekip ve futbolcuların bir araya geldiği iftar yemeğinde bir de sürpriz doğum günü kutlaması gerçekleşti.  Doğum günü pastasını  Kulüp Başkanı Ömer Tüfekçi ve futbolcu Abdullah Kaya birlikte kestiler.


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.