HAZIRLIK MAÇLARI

27 Haziran 2017 Salı

Seyrantapa Yeşilcespor'da 7. kez Nihat Ulaşoğlu dönemi.

Seyrantapa Yeşilcespor'da 7. kez Nihat Ulaşoğlu dönemi.
Kağıthane ilçesinin 1. Amatör lig temsilcisi Seyrantepe Yeşilce yeni sezonda Nihat Ulaşoğlu ile devam kararı aldı.

Seyrantapa Yeşilcespor ile 2012 yılında Teknik Direktör olarak tanışan Nihat Ulaşoğlu bu sezon aralıksız olarak 7. kez takımının başında yer alacak. Kağıthane temsilcisi ile gerek A takım gerekse altyapılarda şampiyonluk yaşayan Nihat Ulaşoğlu yeni sezonda hedeflerinin alt yapılarda yarışan bir kaç kategori oluşturmak istediklerini söyledi.
Seyrantepe Yeşilcespor Kulüp Başkanı Sayın Ömer Tüfekçi "Hocamızla uzun zamandır birlikte çalışıyoruz. Bizim hedefimiz, illaki de şampiyonluklar yaşamak değil. Çocuklarımıza iyi birey, iyi insan, topluma faydalı bireyler yetiştirmek istiyoruz. Hocamızla bizim düşüncelerimiz çok paralel bir çizgide olduğu için yeni sezonda da kendisi ile devam kararı aldık." dedi.


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.