HAZIRLIK MAÇLARI

6 Haziran 2017 Salı

Seymen Gençtürk'den Kongre Analizi!

Seymen Gençtürk'den Kongre Analizi!
Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Dernek Başkanı Seymen Gençtürk, Amatör Spor Kulüpleri Platformu sayfasından spor camiasına yazılı olarak açıklamalarda bulundu.

04.06.2017 Pazar günü yapılan İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Seçiminin genel değerlendirmesini yapan Başkan adayı Sayın Seymen Gençtürk yaptığı yazılı açıklamada şu cümlelere yer verdi.
"546 Kulübün hazirun listesine eklendiği seçimde 1182 delegenin oy kullandığı ve 15 oyun geçersiz olduğu divan başkanı tarafından tespit edilmiştir.

152 Kulüp seçime katılmamış veya gelmiş oy kullanmadan geri dönmüştür. Yanı 456 daha delege oyunu kullanmamıştır. Bu delegelerin 200 kişisi salonda olmasına rağmen çoğu oy kullanılmasının geçiktirilmesi, salondaki inanılmaz mevcut yapıdan kaynaklanan hal ve davranışlar, ayrıca iftara yetişmek için evlerine oy kullanmadan dönen delegelerdir. Oy kullanmayan delegelerin yüzde 80 nine yakını bize oy verecek delegelerdi.

Yaptığımız tüm çalışma ve hesaplarda 1100 veya 1200 civarında oy kullanılır ve 600 delege oyu İle seçimi alırız. Ancak o kadar usulsüz ve alenen baskı altında açık ve tehdit varı oy kullanıldı ki Fatih, Sariyer, Kağıthane ve Eyüp ilçe sandıklarında tamamen usulsüz ve şaibeli oy kullanılmıştır. Bunlar tutanak altına alınmış olup gereken hamleler yapılacaktır.

Divan Başkanı Sayın Seyit Ateşi Kınıyorum.
Adaletten ve spor anlayışından yoksun bu şahsın Türk futbolunda yönetici sıfatlarıyla dolaşmasından hicap duyuyorum. Bir başkan adayının süresini kısa tutup taraf olduğu mevcut Başkana istediğiniz kadar konuşabilirsiniz anlayışı genel kurula gölge düşürmüştür. Takdir spor kamuoyunundur.

TFF İstanbul İl Temsilcisi Sayın M. Ali Tanrıyaşükür tarafsızlığını kaybetmiştir kendisi sağlıklı bir lig ve sezon geçirmek istiyorsa derhal istifa edip evinde torunlarına bakmalıdır.

Beni en çok üzen ne diye sorarsanız derimki benim devletimin,milletimin yüce makamlarından güç alarak bu millete hizmet etmesi gereken aynı zamanda tarafsız, adil ve ilkeli duruş sergilemesi gereken kazanan her iki adayda bizimdir diyecek Gençlik Spor Müdürü beklerdim. Sayın Mehmet Baykan maalesef salonda bu tarafsızlık ilkesinden vazgeçmiş taraf olmuştur, ancak makamına olan saygımdan salondaki tepki ve yuhalamalara karşı koymuşumdur. Bizim terbiye ve yetişme tarzımız bu makamlara sahip çıkmaktır. Biz bize düşeni fazlasıyla yapmışızdır. Halkın adamı olmak herkese nasıp olmaz!

Gelelim kağıt üzerinde kazandığını sanan Mevcut Başkana senin İstanbul'u bu nefretle, kinle, insanları küçültmen ve tepeden bakmayla yönetmen çok zor. Sadece oy kullansınlar diye seçim zamanı delege yaptığın Bilardo, Santranç gibi çanta kulüplerin 200 delegesiyle seçimi aldığını unutma bu yüzden seni İstanbul'un başkanı görmüyoruz Tebrikte etmiyoruz.

En kısa süre içinde ekip arkadaşlarımızla durum değerlendirmesi yapacağız önümüzde belli seçenekler var tüzüğün belli maddelerinden yol haritamızı belirleyebiliriz çünkü İstanbul'un bu arkadaşa üç yıl daha sabretme gibi bir şansı yoktur. Ancak biz bir ekibiz arkadaşlarımın vereceği karar benim için en doğru karar olacaktır.

Bu süre zarfında bizlere destek veren tüm spor kulüplerimize,delegelerimize,ekip arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum.
Oyumuz yüzde yüz artmış ve gerçek oydur.
Spor camiamıza Saygılarımla.
Seymen Gençtürk"


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.