HAZIRLIK MAÇLARI

23 Haziran 2017 Cuma

Seyfettin Davutpaşa'da çok mutlu.

Seyfettin Yıldırım Davutpaşa'da çok mutlu.
Davıtpaşaspor'un Süper amatör lige çıktığı sene kadrosuna dahil olan yetenekli orta saha oyuncusu, oynadığı güzel futbolun dışında Davutpaşaspor ailesinin bir ferdi olmayı ve kendisini camiaya sevdirmeyi başardı. Yeni sezonda da Davutpaşaspor ile anlaşan oyuncu yuvada kalmayı tercih eden sporcular arasına katıldı.

1991 doğumlu oyuncu 2001 yılında Terazidere'de futbola başlamış olmasına rağmen 2004 yılına kadar aktif sporcu hayatını devam ettirmedi. 2004 yılında Zeytinburnu temsilcisi Batı Trakya Türklerispor’a transfer oldu. 2010 yılına kadar istikrarlı birşekilde Batı Trakya formasını giyen oyuncu, 2010 yılında İstanbul dışına çıkarak Düzce temsilcisi Düzce Belediyespor ile anlaşma sağladı. Gittiği takımlarda istikrarı ile dikkat çeken oyuncu burada da 4 sezon forma giydikten sonra 1 sene Düzcespor'da oynadı ve buradan 2008-2009 sezonunun başında Davutpaşaspor'a geldi. O günden bu yana sadece 1 kez 2015 yılının ara transfer döneminde 2. Amatör lig ekiplerinden İstanbul Konya Spor'a giden oyuncu, takımı 1. Amatöre çıkarttıktan sonra sezon başında yeniden yuvaya döndü. Seyfettin Yıldırım yeni sezonda da Davutpaşa Spor forması giyecek.

Haber / Foto : Derviş AyHiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.