HAZIRLIK MAÇLARI

19 Haziran 2017 Pazartesi

Sergen Sarp, Kağıthane Spor'da

Sergen Sarp, Kağıthane Spor'da
Kağıthane Spor stoper mevkisinde görev yapan Sergen Sarp'ı kadrosuna kattı. Son iki sezondur Davutpaşa Spor'da forma giyen ve başarılı bir performans sergileyen yetenekli oyuncu yeni sezonda Kağıthane Spor için ter dökecek.

Futbola 2005 yılında Damla Spor altyapısında başlayan 1993 doğumlu genç oyuncu, 2009 yılına kadar Damlaspor'da görev yaptı. Buradan Medipol Başakşehir'e giden oyuncu 2 yılda burada forma giydikten sonra sırasıyla Selvispor, Kocasinan, Çerkezköy, Selimiyespor formalarını giydi. Son iki sezondur Süper amatör lig takımlarından Davutpaşa Spor'un formasını giyen oyuncu Bölgesel amatör Lig kapısından döndü. Genç oyuncuya yeni sezonda Kağıthane Spor'da başarılar diliyoruz.


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.