HAZIRLIK MAÇLARI

7 Haziran 2017 Çarşamba

Sedat Geçer Kartal Bulvarspor İle Anlaştı.

Sedat Geçer Kartal Bulvarspor İle Anlaştı.
KArtal Bulvar Spor geçen sezon Bölgesel amatör lig ekiplerinden Çekmeköy Belediyesi Alemdağ Spor'da forma giyen orta saha oyuncusu Sedat Geçer ile anlaşarak yeni sezon için kadrosuna kattı.

2004 yılında Dudullu Spor'da futbola başlayan 26 yaşındaki tecrübeli orta saha oyuncusu 2012 yılında Beykoz 1908 A.Ş. takımına transfer oldu. Daha sonra sırası ile tekrar Dudulluspor, Çatalcaspor, Çekmeköyspor, Paşabahçe ve Bağcılar spor formalarını giydikten sonra 2016 yılı ara transfer döneminde Sancaktepe Belediyespor'a transferi gerçekleşti ve profesyonel olarak imza attı. Bir sezonluk profesyonel deneyimi sezon sonunda karşılıklı olarak sona erdirme ile son bulurken sezon başında Bölgesel Amatör Lig takımlarından Çekmeköy Belediyesi Alemdağ Spor'la anlaştı.
Yeni sezonda Kartal Bulvar Spor forması giyecek olan genç oyuncuya başarılar diliyoruz.


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.