HAZIRLIK MAÇLARI

4 Haziran 2017 Pazar

Sedat Cengiz "Kulübü satışa çıkartmadık. Bizim kulübümüze talip olanlar oldu."


Sedat Cengiz "Kulübü satışa çıkartmadık. Bizim kulübümüze talip olanlar oldu."
Şişli ilçesinin profesyonel ligdeki temsilcisi Halide Edip Adıvar Spor Kulübü Başkanı Sayın Sedat Cengiz, son dönemde kulübün satışı ile ilgili kamuoyunda yer bulan ve satışa çıkarıldığı yolundaki haberlere açıklık getirdi.
Liglerin sona ermesi ile birlikte spor kamuoyununun gündeminin de yer alan Halide Edip Adıvar Spor Kulübü'nün satışı ile ilgili yetkili tek kişi olan Sedat Cengiz ile bir sohbet gerçekleştirdik ve konuyu kendisine sorduk.
Sayın Sedat Cengiz sezonun sona ermesi ile birlikte kulüp olarak yeni sezonunhazırlıkları ile ilgili olarak çalışmalara başladık. Profesyonel liglerin maliyetini herks bilir, bu sebeple gerek tesisleşme gerekse yeni yatırımlar ile ilgili geniş bir çalışma içine girdik. Bu arada belediyelerimizin bazıları bize teklifte bulundular. Oturduk birlikte bu teklifleri değerlendirdik, ama ortak bir noktada buluşamadık. Çengelköy Spor Kulübü'nünde 3 milyon liralık bir teklifi oldu. Bunu da biz kabul etmedik. Gerek Beykoz Belediyesi, gerekse Zeytinburnu Belediyesi'nin teklifleri oldu. Bunlarla da bir noktada buluşamadık. Bizim kulübü satışa çıkartmadık, böyle bir girişimimimiz ve yaklaşımımız olmadı. Spor kamuoyunun bunu bilmesini istiyoruz.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.