HAZIRLIK MAÇLARI

24 Haziran 2017 Cumartesi

Şampiyonlar Avrupa'da

Şampiyonlar Avrupa'da
2016-2017 sezonu U16 yaş grubunda zorlu rakiplerini geride bırakarak şampiyonluk ipini göğüsleyen CKFA, Avusturya'da her yıl geleneksel olarak düzenlenen ve dünyanın önde gelen bir çok kulübünün katıldığı turnuvaya 4. kez davet edildi.


Avusturya'da Kulüp Başkanı Selin Bayar, Sportif Koordinatör Cevat Köprübaşı, Antrenörler Burak Yılmaz  ve İlhan Yavuz Bayrak nezaretinde çalışmalarını yürütecek olan CKFA, yeni dönem de daha hazır bir şekilde de yer almayı planlıyor. Avusturya'da 4. kez bu daveti aldıklarını belirten Köprübaşı "Burada dünyanın önde gelen kulüpleri ile müsabakalar yapacağız. Takımımız zorlu bir senenin sonunda şampiyon olarak sezonu tamamladı. Kısa bir aradan sonra yeniden bir araya gelerek çalışmalara başladık. 4 gün burada rakiplerimizle yarışacağız. Grubumuz da Amerika'dan İspanya'dan ve Almanya'dan takımlarla mücadele edeceğiz."dedi.
Burada takımın son halini de göreceklerini belirten Köprübaşı "Yeni sezonda tabii hedefimiz yine şampiyonluk ve Türkiye şampiyonası. Burada güçlü rakiplerimiz karşısında sezon öncesinde aksayan yanlarımızı da görerek, dönüşte bu noktalara transferler gerçekleştirebiliriz."
CKFA'nın müsabaka programı ise şöyle;

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.