HAZIRLIK MAÇLARI

25 Haziran 2017 Pazar

Rüstem Şen yuvaya geri döndü;

Rüstem Şen yuvaya geri döndü;
Bölgesel Amatör lig takımlarından Kartal Bulvarspor alt yapısından yetişen ve 2008 yılında Boluspor kulübü alt yapısına transfer olan forvet oyuncusu Rüstem Şen 9 yıl aradan sonra yuvasına geri döndü.

Rüstem Şen 1993 doğumlu.
Futbola 2006 yılında Kartal Bulvarspor alt yapısında başladı. Sırasıyla Boluspor, Maltepespor, Fatih Karagümrük, Merzifonspor ve Beyköy Belediyespor kulüplerinde oynadı.
2017-18 sezonunda Kartal Bulvarspor forması giyecek olan Rüstem Şen’e yeni kulübünde başarılar diliyoruz.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.