HAZIRLIK MAÇLARI

21 Haziran 2017 Çarşamba

RIDVAN ASLANTEPELİ, 1877 ALEMDAĞ SPOR'DA.

RIDVAN ASLANTEPELİ, 1877 ALEMDAĞ SPOR'DA.
İstanbul Süper Amatör lig takımlarından 1877 Alemda Spor yeni sezon öncesinde kadrosunu güçlendirme çalışmalarına başladı. Teknik Direktör Oktay Akgül'ün raporu doğrultusunda transfer çalışmalarını yürüten 1877 Alemdağ defans oyuncusu Rıdvan Aslantepeli ile anlaşmaya vararak 1 yıllık sözleşme imzaladı.

Futbola 2005 yılında İstanbul Gençlik Spor İl Müdürlüğü’nde başladıktan sonra sırası ile Soğanlıkspor, Bağlarbaşıspor, Kartal Bulvarspor, Ataşehir Doğuşspor ve Alemdağspor formalarını giydi. Güçlü fiziği ve hava toplarındaki başarıları ile tanınan oyuncu 2017-2018 sezonunda 1877 Alemdağ Spor’un başarısı için mücadele edecek.
BAL’da 22 maçta 2 golü bulunan 1991 Doğumlu Rıdvan Aslantepeli ” Hedefi olan bir kulübe geldiğim için çok mutluyum, transferimde emeği geçenlere teşekkür ederim ” dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.