HAZIRLIK MAÇLARI

12 Haziran 2017 Pazartesi

RAMİSPOR'DA BAŞARI İÇİN İMZALAR ATILDI.

RAMİSPOR'DA BAŞARI İÇİN İMZALAR ATILDI.
Ramispor yeni sezona iddialı giriyor. 
Teknik Direktörlük görevine Yeniden Uğur Demirtaş’ı getiren İstanbul Süper Amatör Lig ekiplerinden Eyüp temsilcisi Ramispor, şimdiden yaptığı transferlerle Yeni sezonda iddialı olduklarını gösterdi. 

İç transfer Recep Aslan,Hazar Arslan ve Remzi Demirle anlaşan Kırmızı beyazlılar.Dış Transferde Başkanı Tayfun Aktan, 2. Başkanı Tufan Doğan ,Genel Kaptan Kadir Çiftçi ve Yöneticiler Nazmi Baydar ile Yavuz Arat ın katıldığı imza töreninde Kuştepeden Gökhan, Şentürk, Irmakspordan Gurur Öncer,ve Mustafa Ali Duyar,Ortaköyden Mücahit Akbaş, Galatadan Emre Aygenve Niyazi Alemdar Anafartalardan Aykut Gökdemir,Ergene Belediyeden Ramazan Durukana imza attırdı. 1924 yılında kurulan ve 93 yıllık tarihinde Türk sporuna bir çok genci kazandıran Kırmızı beyazlı ekibin yönetimi açıkladığı plan ve projeler göz doldurdu. Rami Spor kulübü başkan Tayfun Aktan yeni sezon için “Ramispor Çok köklü bir kulüp.A takımı burada bir prestiji olmalı.Bu sezon güzel bir yapılma ile geçen sezonki kadromuza tecrübeli ,disiplinli ve mücadeleci arkadaşlarımızı katarak gücümüze güç kattık.

Ramide futbola çok büyük bir potansiyel var.Kulüp olanın başında her zaman alt yapılar gelir bu konuda çok iyi yol kat ettik. Altyapılarımızın başında Ümit Erdem hocamız ve ekibi ile yaz ve kış spor okullarının ayanında tüm kategorilerde liglerde yarışmaktayız.
Tesisimizin buradan kaldırılıp. Müze yapılması isteniyor Bu tesis bizim göz bebeğimiz. Ramispor camiası olarak bu tesisin bu bölgede var olasını istiyoruz.Bu konuda da gerek mücadelemizi göstermeğiz.”şeklinde konuştu.
Daha önceki yıllarda Yıldıztabyaspor’ da Genel kaptanlık görevini üstlenen ve yeni sezonda Ramispor’da Genel kaptanlık görevine getirilen Kadir Çiftçi ise Yıldıztabyaspor’daki tecrübesini Ramispor’da sürdürmek istediğini belirterek “ Mazisi Kahramanlıkla dolu Ramispor kulübüne benimde bir katkım olursa bununla onur ve gurur duyacağım. Benim her zaman bir hedefim vardır. Üstlenmiş olduğum bu misyonda başarı ön plandadır .Teknik ekip ve yönetim kurulu arkadaşlarla birlikte bende tecrübemi katarak Sadece a takımda değil altyapılarda da güzel şeyler yapacağımıza gönülden inanıyorum.”ifadelerini kullandı.
Yeniden Kırmızı beyazlı ekibin başına getirilen Uğur Demirtaş ise geçen seneki sıkıntıları yaşamamak için güçlü bir kadro oluşturduklarını belirterek ”Yeni sezon için başkan ve yönetim kurulu ağabeylerimle birlikte yeni bir oluşuma karar verdik.Ramispor kulübüne yakışır bir takım oluşturabilmek için temel attık. A takım bir misyon üstlenmesi yukarıdaki arkadaşların altyapılara örnek olması doğrultusunda transfer yapmaya çalıştık.”şeklinde konuştu. 
Haber / Foto : Erol Eftekin

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.