HAZIRLIK MAÇLARI

14 Haziran 2017 Çarşamba

Ramazan Balkan,Söğütlüçeşmespor'da

Ramazan Balkan,Söğütlüçeşmespor'da
İstanbul 1.Amatör ligin yeni takımlarından olan Söğütlüçeşmespor dış transferde geçen yıl İstanbul Başakşehirspor ve Yalova Süper Amatör Lig takımlarından Sultaniyespor takımlarında forma giyen tecrübeli oyuncu Ramazan Balkan ile anlaştı.


37 yaşında tecrübeli oyuncu Kasımpaşa, Ofspor, Küçükköy, Lüleburgaz, Yalova, Bozyük, İstanbul Beylikdüzü,Çatalaca,Erdemir, İstanbul Malatya, Küçükçekmece, İstanbulspor, İkitelli, Başakşehir ve son olarak Yalova Süper Amatör Lig takımlarından Sultaniyespor forma giydi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.