HAZIRLIK MAÇLARI

6 Haziran 2017 Salı

Pınarspor Kızları Sahaya İndi.

Pınarspor Kızları Sahaya İndi.
Sarıyer ilçesinin mütevazi takımlarından Pınar Spor yeni sezonda kız takımı ile de sahalarda boy gösterecek.

Sarıyer bölgesinin 1. Amatör lig ekiplerinden Pınarspor yönetimi yeni sezonda bir çok sosyal sorumluluk projesine imza atacaklarını belirtirken, ilk olarak da sporun toplumun her kesimi tarafından yapılması gerektiğini savunarak kız futbol takımını oluşturdu. Kulüp Başkanı Akın Soyak "Pınar Mahallesi genel olarak düşük gelir grubuna ait insanların yer aldığı, ancak sevgi ve saygının en kutsal değer olarak kabul edilen bir mahalle. Bizde burada yer almaktan ve mahallenin çocuklarına hizmet etmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Spor kamuoyu bizi ne kadar futbol takımımızdan bilse ve tanısa da bizim Spor kulübü olarak Ahmet Koç hocamızın eğitimini verdiği ve şampiyonlar yetiştiren birde kick boks branşımız var. Bu sene de sporun herkesim ve her yaş grubu tarafından yapılmasını savunduğumuz için birde kız futbol takımı oluşturduk. İlk olarak yıldız kızlar Türkiye Şampiyonası'nda mücadele edeceğiz. Yeni sezonda bu kategoride hedefimiz 3.ligde yer almak. Ayrıca kulüpolarak bir çok sosyal sorumluluk projesine imza atmayı düşünüyoruz. Bu konuda her türlü desteği spor kamuoyundan ve yetkililerden bekliyoruz." dedi.


Pınarspor yönetimi yıldız kızlar ile birlikte iftar açtı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.