HAZIRLIK MAÇLARI

27 Haziran 2017 Salı

Pendik Esenyalı yeni sezon için kadrosuna takviye yapacak.

Pendik Esenyalı yeni sezon için kadrosuna takviye yapacak.
İstanbul 2. Amatör lig 15. grupta şampiyonluk ipini göğüsleyen ve yeni sezonda 1. amatör ligde mücadele edecek olan Pendik Esenyalı Spor kadrosunu güçlendirmek ve Süper amatör lige çıkabilecek bir kadro oluşturmak için futbolcu arayışlarına başladı.  

Teknik Direktör Coşkun Güzel "İyi bir kadromuz olmasına rağmen, yeni sezonda kadromuzu bir takım takviyelerle genişletmek istiyoruz. 1992 ve 1999 doğum aralığında ve Pendik, Tuzla, Kartal, Sultanbeyli ve Maltepe bölgesinde oturan futbolcuları bizimle irtibata geçmesi için bekliyoruz." dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.