HAZIRLIK MAÇLARI

18 Haziran 2017 Pazar

Pendik Esenyalı Spor Kulübü Altyapı Seçmelerine Başlıyor.

Pendik Esenyalı Spor Kulübü Altyapı Seçmelerine Başlıyor.
Altyapılarda Anadolu yakasının başarılı takılarından Pendik Esenyalı Spor Kulübü bayram sonrasında yapacağı altyapı çalışmalarının ve seçmelerin tarih ve programını belirledi.
Coşkun Güzel Koordinatörlüğünde alt yapı çalışmalarını sürdüren Pendik Esenyalı Spor Kulübü iletişim numarası ve programı ise şöyle;
Saha : PENDİK Endüstri Meslek Lisesinin Sahası
Güllübağlar / Pendik


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.