HAZIRLIK MAÇLARI

24 Haziran 2017 Cumartesi

PAŞABAHÇESPOR’DA İLK İMZA BAŞARILI FORVET MURAT ULU İLE GELDİ

PAŞABAHÇESPOR’DA İLK İMZA BAŞARILI FORVET MURAT ULU İLE GELDİ
Ve Paşabahçespor camiasından gelen ısrarlı talepler sonunda anlaştığı oyuncuları kamuoyuna lanse etmeye başladı. Yeşil-Kırmızılı takımın Kulüp Başkanı bir süre önce yaptığı açıklama ile bu sezon anlaştığımız tüm oyuncularımız ile özel bir imza töreni düzenleyeceğiz derken, kamuoyuna sızan oyuncu transferlerinin ardından bu isimleri paylaşma kararı aldı.
Bu kapsamda Paşabahçespor’un Anlaşmaya varıp imzaladığı ilk futbolcu ise Forvet Oyuncusu Murat Ulu oldu. Murat Ulu, Beykoz İlçesinden yetişen başarılı futbolculardan idi. Son yıllarda transfer dönemlerinde adından en fazla söz ettiren isimler arasında yer almakta idi. Ulu en son olarak Bölgesel Amatör Lig Takımlarından Bulancakspor’da forma giymiş ve bu takımda attığı goller ile takımının ligde kalmasında büyük pay sahibi olmuş idi. Murat Ulu 2016-17 Sezonunda Grup Şampiyonu olan Paşabahçespor takımının 2.Transfer Döneminde listesindeki ilk isim olmasına karşın tüm girişimlere karşın Bulancakspor tarafından bırakılmamıştı.

Murat Ulu gecikmeli de olsa Paşabahçespor Takımında forma giyecek olmaktan dolayı mutlu olduğunu ifade ederken, ” Paşabahçespor’a, dolayısı ile Beykoz İlçeme döndüğüm için mutluyum. İnşallah bu sezon takımdaki arkadaşlarım ile Paşabahçespor’a fazlası ile katkıda bulunacağız. Her iki taraf için de hayırlı olsun  ” diye konuştu.

Paşabahçespor Genel Kaptanı Rıza Bilgi ise yaptığı açıklamada Paşabahçespor’un belirlediği hedefe ulaşabilmesi için ellerinde geniş bir transfer listesi olduğunu söylerken, ” Şu an için anlaşma sağladığımız isimlerden Murat Ulu’yu kamuoyu ile paylaştık. 5 Oyuncu ile de her konuda anlaştık, bu isimleri de peyderpey kamuoyuna duyuracağız ” şeklinde konuştu.
Haber / Foto : Talip Ercan

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.