HAZIRLIK MAÇLARI

25 Haziran 2017 Pazar

Özgüç Gelecek Teklileri değerlendireceğim

Özgüç Gelecek Teklileri değerlendireceğim
14 yıldır Sefa köy Kartal spor kalesini koruyan Özgüç Çiçek Sefaköy Kartalspor ’dan ayrıldığını ve gelecek teklifleri değerlendireceğini açıkladı.

Sefaköy Kartal sporda şampiyonluk ve başarılar, sevinçler yaşayan tecrübeli file bekçisi Özgüç Çiçek, 2003 yılında beri Sefaköy Kartalspor forması giydiği 14 yıldır onurumla koruduğum Sefaköy Kartal spor takımından ayrılmış bulunduğunu açıkladı.
İstanbul 1.Amatör Lig takımlarından Sefaköy Kartalspor kalesini 2003 yılından beri koruyan genç kaleci Özgüç Çiçek 1991 doğumlu başarılı kaleci tekliflere açık olduğumu ve hedefi şampiyonluk olan bir takımda forma giymek istediğini ifade etti.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.