HAZIRLIK MAÇLARI

3 Haziran 2017 Cumartesi

ÖZ YARIMBURGAZ İFTARDA BULUŞTU.

ÖZ YARIMBURGAZ İFTARDA BULUŞTU.
İstanbul 2.Amatör Lig’de başarı göstererek 1. Amatör Lig'e çıkan Öz Yarımburgazspor yönetici ve futbolcuları 'İftar Yemeği'nde bir araya geldi.


Küçükçekmece Belediyesi Soğuksu Sosyal tesislerinde gerçekleşen yemeğe, Küçükçekmece Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Oktay Kurt, Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Dernek Başkanı ve İASKF Başkan adayı Seymen Gençtürk, Genel Sekreter Recep Kelment, Fatih Mimar Sinanspor Kulüp Başkanı Cihan Kılıçoğlu, İstanbul TFF eski Bölge Müdürü Tahsin Öncül, Yarımburgaz mah. Muhtarı, iş adamları, yönetici ve futbolcuların eksiksiz katılması dikkatlerden kaçmazken, Öz Yarımburgazspor camiasının birbirlerine ne kadar kenetlendiğini de gösterdi.


Yöneticilerin katkılarıyla verilen İftar yemeği, samimi bir ortamda geçti. Öz Yarımburgazspor’un genç ve çalışkan Kulüp Başkanı İlhan Pakır, yemeği katılan futbolcu ve yöneticileri teşekkür etti. İlhan Pakır, 2016-2017 Futbol sezonunda üstün bir başarı göstererek 2.Amatör Ligden 1.Amatör lige çıkma başarısı gösterdik. İftar yemeği de bir anlamda şampiyonluk yemeği gibi oldu. Tüm futbolcu kardeşlerimizi yeniden tebrik ediyor, emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Yeni hedeflerle çıktığımız bu yolda, tüm Yarımburgazlı esnafları iş adamları ve hemşerilerimizin desteğine ihtiyacımız olduğunu belirtmek istiyorum. Hedefimizi, Süper Lig olarak belirledik ve hiç vakit kaybetmeden hazırlıklara başladık. Öz Yarımburgazlı sporseverlere güzel bir takım ve güzel maçlar izlettireceğimize inanıyorum dedi.


Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Dernek Başkanı ve İASKF Başkan adayı Seymen Gençtürk,de yaptığı konuşmasında öncelikle 2.Amatör ligde başarı göstererek 1.Amatör lige çıkmanızdan dolayı Futbolcularımızı,Teknik heyet ve kulüp yöneticilerimizi tebrik eder başarılarınızın devamını dilerim.


Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Derneği olarak Küçükçekmece Belediye Başkanımız Sayın Temel Karadeniz’inde katı ve destekleri ile diğer kulüplerimize vermiş olduğuz desteği Öz Yarımburgazspor kulübümüzde aynı eşit şekilde vermekteyiz. Bizler vermiş olduğumuz destek ve katkıların sonunda böyle başarılara gelmesi bizleri mutlu ediyor. Bu güzel ve anlamlı bir akşamı da sizlerle birlikte iftar açmaktan mutluluk duydum tekrar tebrik eder başarılarınızın devamın dilerim dedi.


Küçükçekmece Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Oktay Kurt, İstanbul 2.Amatör Ligden 1.Amatör lige çıkma başarısı gösteren futbolcu kardeşlerimiz, hocaları ve yöneticilerimizi elde edilen başarıdan dolayı tebrik ederim. Burada bir nebzede olsa bizim emeğimiz var ise bundan onur duyarız. Azim ve kararlı olmak inançla birlikte tüm başarıları getirir. Sizin göstermiş olduğunuz bu başarı diğer gençler içinde örnek teşkil etmektedir. Başarılarınızın devamını diliyorum” dedi.

Yapılan Konuşmalarının ardından Kulübe maddi manevi destek veren kişi ve kuruluşlara teşekkür plaketi verildi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.