HAZIRLIK MAÇLARI

23 Haziran 2017 Cuma

Oğuzhan Yolcu, Davutpaşa'da kaldı.

Oğuzhan Yolcu, Davutpaşa'da kaldı.
İstanbul Süper Amatör Lig takımlarından Davutpaşaspor transfer çalışmalarına başladı. İç transferde bugün hareketli saatler yaşayan Davutpaşaspor ilk olarak geçtiğimiz sezon ara transfer döneminde Bağcılar Güneşli Spor'dan renklerine bağladığı stoper mevkisinde oynayan Oğuzhan Yolcu ile anlaştı.

1995 doğumlu genç futbolcu futbola biraz geç başlamış olsa da ilk olarak 2013 yılında formasını giydiği Güneşli spor'da dikkatleri çekmeyi başardı. Geçtiğimiz devre arası transfer döneminde Davutpaşaspor'a transferi gerçekleşen genç oyuncu, yeni sezonda da yuvada kaldı.
Haber / Foto : Derviş Ay


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.