HAZIRLIK MAÇLARI

25 Haziran 2017 Pazar

O Gazi'siz, Gazi Onsuz yapamıyor.

O Gazi'siz, Gazi Onsuz yapamıyor.
İstanbul Süper Amatör Lig ekiplerinden Gazi Mahallesispor, şampiyonluk parolası ile yola çıktığı yeni sezon çalışmalarında geçtiğimiz sezon ara transfer döneminde Giresun Emeksanspor’dan transfer ettiği kaleci Nurettin Deha ile yeniden anlaştı.


Gazi Mahallesi taraftarının sevdiği ve her yıl transfer döneminde adı Gazi Mahallesi Spor ile anılan kaleci Nurettin Deha sevenlerini üzmedi ve takımda kaldı.
Futbol hayatına 2001 yılında Nurtepespor’da başlayan 1989 doğumlu kaleci, daha sonra Kağıthane Sadabad, Kağıthanespor, Nurtepe, Gazi Mahallesispor formalarını giydi. Geçtiğimiz sezon başı Giresun Emeksanspor ile anlaşan Nurettin, ikinci transfer döneminde Gazi Mahallesispor’a gelerek sezonu burada tamamladı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.