HAZIRLIK MAÇLARI

25 Haziran 2017 Pazar

Nihat Şen Maltepespor'da

Nihat Şen Maltepespor'da
Geçtiğimiz sezon mücadele ettiği 3. lig'den Bölgesel Amatör Lige gerileyen Maltepespor, yeni sezonda Edirnespor’dan kaleci Nihat Şen ile anlaşarak renklerine bağladı.

Futbola Küçükçekmecespor'da başlayan Nihat Şen, daha sonra sırasıyla Büyükçekmece Tepecikspor, Alibeyköyspor, Beylikdüzüspor, Avcılar Belediyespor, Çatalcaspor, Arnavutköy Belediyespor ve Gebzespor formaları giydikten sonra son olarak geçen sezon Edirnespor formasını giydi. 28 yaşındaki tecrübeli kalecinin kariyerinde Deplasmanlı Süper Gençler Ligi'nde 7, Bölgesel amatör Ligde 104 ve Türkiye Kupası'nda 2 maçı bulunuyor.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.