HAZIRLIK MAÇLARI

25 Haziran 2017 Pazar

MURAT KABA ORTAÇEŞMESPOR'A GERİ DÖNDÜ.

MURAT KABA ORTAÇEŞMESPOR'A GERİ DÖNDÜ.
Beykoz İlçesinin son yıllarda bünyesinden çıkardığı en üst düzey forvetlerden olan Murat Kaba Ortaçeşmespor ile yeniden anlaştı. Oynadığı her karşılaşmada tüm takımına katkı sağlamasını bilen bir isim olan Murat, attığı yanında attırdığı goller ile de dikkatleri çeken bir isim oldu.
Ortaçeşmespor Genel Kaptanı Serkan Çanur anlaşmanın sağlanmasının ardından yaptığı açıklamada, ” Murat bu güne değin kulübümüze büyük fayda sağlayan bir isim idi. Transfer döneminde peşinde yine birçok takım vardı, ancak Murat Kaba evinde kalmayı yeğledi. Onun takımımıza daha çok fayda sağlayacağı günler var. Her iki taraf için de hayırlısı olsun ” diye konuştu.
Murat Kaba geçtiğimiz sezon ara transfer döneminde Beykoz ilçesinin bir başka temsilcisi Paşabahçe Spor'a transfer olmuştu.
Haber / Foto : Talip Ercan

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.