HAZIRLIK MAÇLARI

27 Haziran 2017 Salı

Muhammet Balcı İstanbul Sahil Spor ile anlaştı.

Muhammet Balcı İstanbul Sahil Spor ile anlaştı.
Hedefine Süper Amatör ligi koyan Maltepe emsilcisi İstanbul Sahil Spor, yeni sezon için transfer hazırlıklarını da titizlikle südürüyor. Son olarak geçtiğimiz sezon Kuştepe forması giyen forvet oyuncusu Muhammet Balcı ile anlaştı.
Kulüp Başkanı Murat Kaptan'ında hazır bulunduğu imza töreninde 1986 doğumlu tecrübeli santrafor Muhammet Balcı ile 1 yıllığına anlaşma sağlandı.  Kariyerinde 63 profesyonel lig müsabakası bulunan tecrübeli futbolcu Fatih Hilal, Çaykur Rizespor, İstanbul Güngörenspor, Sürmenespor, Gaziosmanpaşaspor, Çayelispor, Haliç, Rize Derepazarı, Topçularspor, Zara Ekinli, Kocaalispor, Alibeyköy Parseller, Alibeyköyspor, Van Başkalespor, Nişantaşı, İstanbul Kastamonuspor, İstanbul Siirt Yavuzselimspor, Ataşehir Çamolukspor ve Kuştepespor formalarını giydi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.